"Mazulim pa pēdām" mazuļa pirmā grāmata ir lieliska sajūtu un mirkļu dienasgrāmata, kurā atradīsi lielisku dizainu un saturu vienuviet! Iepazīsties ar mūsu mazuļa grāmatu un tu to iemīlēsi tik pat ļoti kā mēs... 

Sirsnīgākās atmiņas saglabā mazuļa dienasgrāmatā 

Ar mīlestību gatavotas dienasgrāmatas, kas ir piemērotas ikvienas mammas, un mazā vajadzībām  💜

Veido saturu tā, lai tas būtu piemērots tieši jums, jo mazuļa grāmatai ir atverama spirāle, kas dod iespēju izņemt un pievienot lapaspuses. 

Apskatīt

Pērc izdevīgāk kopā

Dienasgrāmatas un mēnešu kartiņu komplekts būs piemērots gan meitenēm, gan puišiem. Pērc abus kopā izdevīgāk, izmanto kodu: 

komplekts

komplekta cena sākot no 50 līdz 60 EUR

Atsauksmes par bērnības dienasgrāmatām no mūsu mīļajām klientēm:Pirmais ko pamanīju- vizuālas noformējums. Tik neitrāli skaisti. Dienasgrāmatas der es gan puišiem, gan meitenēm. Tālāk jau pats saturs - ļoti patika, ka grāmata sākas ar grūtniecību.. Ir pieminētas visas svarīgākās daļas ko vēlaties, lai atmiņu albumā būtu. Mazuļa grāmata ir pildāma līdz septiņu gadu vecumam, kas ir wow! :) Vieta arī vecāku radošajam garam - pašiem jāizveido sev svarīgāko sasniegumu saraksts. Patīk, ka ir daudz vietas attēliem. Esmu ļoti apmierināta un iesaku citiem veidot svarīgākās atmiņas ar Mazulim pa pēdām! 

Laura.


Lieliska un ļoti vizuāli baudāma atmiņu grāmata, kas izcili kalpos par atgādinājumu skaistajam gaidīšanas laikam un elpu aizraujošai emociju gammai, kas piemeklē ikvienu jauno māmiņu gaidību laikā. Vieta īpašiem mirkļiem par mazuļa pirmo gadu un tā sasniegumiem. 

Ja sanāk dienasgrāmatiņā tukšas vietas iespējams šīs lapas izņemt laukā vai pievienot papildus attēlus, lai nepaliek tukši laukumi, kas ir īpaši svarīgi ierobežotā brīvā laika dēļ. 

Diāna.

Ļoti jauka atmiņu grāmata. ļoti patīk, ka ir ne tikai par pirmo dzīves gadu, bet arī ar intervijas sadaļām mazajiem. Jau esam aizpildījuši pirmo interviju, kas bija īpaši interesanti, jo mazā atbildes ir ļoti smieklīgas. Skatīsimies, ko mazais stāstīs nākamajā gadā, kad vārdu krājums jau būs pavisam plašs. 

Šī viennozīmīgi ir izcila raudzību dāvana jaundzimušajam. Tās mammas mirkļa sajūtas ir vienreizējas, tās ir jāuzliek uz papīra, jo tik ātri aizmirstās!

Ieva.

Mazulim pa pēdām dienasgrāmata

Mūsu bērnības dienasgrāmatai visas iekšlapas iespējams atrast galerijas sadaļā vai klikšķinot uz aktīvās saites. 

Mazuļa pirmo un vienīgo grāmatu iespējams pasūtīt šeit


                                      Pirkt šeit                                      


Piesakies jaunumu saņemšanai